Dlaczego warto budować z nami?

Posiadamy kompetentny oraz doświadczony zespół inżynierów i wykonawców pracujących zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej dlatego  profesjonalne podchodzimy do każdej inwestycji. Dzięki temu systematycznie się rozwijamy i zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów.

Od początku podstawę naszej filozofii działania stanowią bliska współpraca z klientami, zrozumienie ich potrzeb i spełnianie oczekiwań. Te wartości, oraz poparta doświadczeniem wiedza inżynierska i zaangażowanie naszych pracowników są gwarancją wysokiego poziomu obsługi i jakości budowanych przez nas domów. Na budowę dostarczamy wyłącznie materiały I gatunku, posiadające atesty i certyfikaty.

Po zakończeniu budowy firma WABUD udzieli Ci 5-letniej gwarancji na konstrukcję budynku. Nie pobieramy zaliczek a płacisz wyłącznie za 100-procentową, bezusterkową realizację danego etapu, na które została podzielona budowa domu.

Wybierając naszą firmę masz pewność, że Twój dom będzie zbudowany solidnie, bezstresowo, zgodnie z projektem, z wybranych przez Ciebie materiałów i według obowiązujących standardów, z zachowaniem umówionego terminu realizacji.

Oferujemy również:

  • Generalne remonty domów i mieszkań
  • Wykańczanie wnętrz
  • Ocieplenia
  • Elewacje

... od projektu po klucz